E pabesueshme se cka ka bërë një fans i Luanës për moderatoren e njohur

0
77

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca është befasuar tej mase sot me veprimin që ka bërë fansi i saj, shkruan “Zëri.Info”.

Ai ka prerë flokët duke realizuar në kokën e tij fytyrën e Luana Vjollcës.

Biondina më seksi shqiptare është befasuar aq shumë, ku nuk heziton aspak ta ndajë me fansat e tjerë momentin me video, po ashtu ka thënë së nuk ka fjalë pas kësaj./ZËRI

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here