Lola sapo doli nga frizerja, kaq bukur është veshur e rregulluar ajo sonte

0
53

Lola Haradinaj është një ndër femrat më të pëlqyera të ekranit.

Ajo ndër të tjera është edhe gruaja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë e bukur dhe atraktive e kjo nuk do shumë kohë për ta kuptuar, Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se është veshur dhe rregulluar tejet bukur./ORAinfo/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here