Një zonjë e re dhe tejet tërheqëse, kjo është gruaja e Ibrahim Tatlises

0
82

Ibrahim Tatlises është ikona e muzikës turke.

Këngët e tij që nga ato të parat janë hite të padiskutueshme e që këndohen e degjohen edhe në ditët e sotme.

Fansa të shumtë ai ka edhe në vendet e tjera jashtë Turqisë.

Ibrahim Tatlises është shumë i përfolur edhe për lidhjet dhe martesat e tij.

E gruaja e tij e fundit, Aysegul Yildiz duket të jetë një zonjë e re dhe tejet tërheqëse.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here