PSG i përgjigjet zyrtarisht Real Madridit për Mbappen

0
187

PSG i është përgjigjur Real Madridit për Kylian Mbappen.
Real Madridi po e kërkon me ngulm transferimin e Kylian Mbappes nga PSG-ja.

Madrilenët kanë ofruar 280 milionë euro për shërbimet e francezit, gjersa skuadra franceze i ka kthyer përgjigje, transmeton lajmi.net.

Presidenti i PSG-së, Naser Al-Khelaifi i ka thënë Real Madridity se Kylian Mbappe nuk do të lëvizë nga skuadra.

“Jo 100%, por 2000%, Mbappe dhe Neymar do të qëndrojnë me ne”, ka thënë shkurtazi presidenti i parisienëve. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here