U bë vjehërr, por Remzia e harron nusën, ky person ia mori tërë vëmendjen

0
3429

Remzie Osmani natën e mbrëmshme martoi djalin.

Ajo këndoi në dasmës e djalit dhe krijoi një atmosferë mjaftë të zjarrtë, shkruan ORAinfo.

Postimet e tyre po vazhdojnë edhe tani pas dasmës.

Madje Remzia nuk ka publikuar foto me nusën, por me vajzën e saj.

“Princesha ime”- ka shkruar Remzia në postimet e saj./ORAinfo/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here