U shkarkua nga United, por ekipi i famshëm dëshiron Mourinhon për vete

0
48

Jose Mourinho u shkarkua nga Manchester United, por një ekip tjetër i madh dëshiron ta kthejë si trajner i klubit.

Real Madrid dëshiron t’i jap Mourihnos një rrugë prapa për në Real Madrid këtë verë, shkruan Daily Mail, transmeton gazetametro.net

Dhe Diego Torres ka thënë për gazetën El Pais se Reali dhe Presidenti Peres po dëshirojnë ta kthejnë Mourinhon në ekipin mbretëror.

Ata do të shikojnë ta paguajnë atë 20 milionë në vit pas rritjes së ofertës fillestare që ishte 15 milionë euro.

Diskutimet kanë qenë prezente që nga tetori.

Mourinho u shkarkua nga pozita e trajnerit të Manchester United të martën në mëngjes /gazetametro.net

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here